Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 400zł!

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może jednak zdarzyć się tak, że w tym samym momencie zostanie zamówiony ten sam produkt i system nie zdąży się zaktualizować, wtedy faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

Naszym mottem i założeniem jest takie, aby każdy produkt, który oferujemy do sprzedaży był na stanie magazynowym  i był dla Ciebie dostępny od ręki, tak aby czas od zamówienia do otrzymania przesyłki był jak najkrótszy.

Data otrzymania paczki = data wysyłki + czas dostawy

 

Data wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

(Czas dostawy nie uwzględnia jeszcze, z powodów technicznych, weekendów.... za co najmocniej przepraszamy).

Jeżeli jest jakiś produkt w Sklepie, który Ci się podoba, ale nie ma Twojego rozmiaru, napisz do nas na adres sklep@e-felina.pl  i poinformujemy Cię czy jest możliwe zamówienie danego produktu i ile czasu będziesz musiał/a na niego czekać. Zawsze jesteśmy do Twoich usług, zapraszamy!

Staramy się, aby zamówienia złożone i opłacone (pieniądze zaksięgowane na naszym koncie) w naszym sklepie do godziny 12 były wysyłane tego samego dnia, niestety dotyczy to tylko dni roboczych.

W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.

Czas dostawy od momentu wysłania przez nas przesyłki wynosi:

- dla kurierów DHL 1-2 dni roboczych,

- dla Paczkomatów InPost 2-3 dni roboczych