Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 400zł!

Formy płatności

 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Jeśli chcesz przyspieszyć wysyłkę, wyślij nam potwierdzenie wpłaty wygenerowane przez Twój bank.

             Nasz nr konta w Banku mBank: 26 1140 2004 0000 3602 7857 7975

Przy Płatności przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

  • Płatności elektroniczne - Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Powstańców Warszawy 6, kod 81-718. Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000320590, NIP 585-13-51-185, REGON 191781561. Blue Media S.A. jest włscicielem serwisu bm.pl.W ramach współpracy z operatorem Blue Media S.A., sklep e-felina.pl oferuje następujące formy płatności:
    • - Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
    • - Płatności online
    • - BLIK
    Płatność, która przebiegła prawidłowo jest natychmiast księgowana na naszym koncie i niezwłocznie przystępujemy do przygotowywania przesyłki dla Ciebie.

Płatności elektroniczne Blue Media S.A.