Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 400zł!

Koszty dostawy

W naszym sklepie dostawa wykonywana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub Paczkomatów Inpost.

W zależności od ilości zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • Najszybciej i najbezpieczniej:

Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez firmę kurierską DHL. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

  •  Najłatwiej i tanio:

Odbiór w Paczkomacie ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów – odbierasz paczkę kiedy Tobie pasuje. Wybierasz porę, która jest dla Ciebie najbardziej dogodna, bo paczka czeka na Ciebie, a nie Ty na paczkę. Żółte Paczkomaty znajdziesz na stacjach benzynowych, przy hipermarketach i centrach handlowych oraz na całodobowych parkingach strzeżonych.  Korzystając z Paczkomatów unikasz kolejek i karteczek z awizo. Wystarczy numer telefonu i kod odbioru. W dodatku przesyłkę może odebrać ktoś za Ciebie, bo Paczkomat nigdy nie prosi o dokumenty! Aż 98% paczek doręczanych jest następnego dnia po nadaniu. Możesz obserwować każdy etap ich podróży dzięki opcji śledzenia paczek.

 

Sposób dostawy

Przedpłata
(przelew)

Przedpłata
(przelew)

Zakupy powyżej 400PLN

Czas dostarczenia

Firma kurierska DHL

15,00 zł

gratis

1-2 dni robocze

Paczkomaty 24/7

8,00

gratis

1-2 dni robocze